Změny po 130 dnech aneb 4 měsíce za mnou

02.05.2018

Vyžádala jsem si na klinice fotodokumentaci před léčbou a během léčby a přikládám výsledky rovnání zubů po 130 dnech léčby, což jsou 4 měsíce a 9 dní.

Musím říct, že člověk doma před zrdcadlem, když se vidí denně, nebo spíš několikrát denně, protože s fóliemi Invisalign si neustále čistíte zuby a tudíž je pořád vidíte, tak ten rozdíl, nebo posun zubů tak nevnímá. 

Takže když jsem si dala následující fotky pěkně k sobě, tak i já koukám, jak se zuby za ty 4 měsíce hezky srovnaly. Tady musím říct, že jak se zuby rovnají a vy se vidíte s "novými zuby", tak tak trochu zapomínáte, jaké byly vaše staré zuby. Proto je dobré to pečlivě dokumentovat, o to větší radost budete mít z výsledku. 

A musím říct, že teď, za dalších 14 dní, už vidím opět změny (např. větší mezera mezi spodní jedničkou a dvojkou, která je vidět na fotkách níže, už je pryč a zuby jsou hezky u sebe). Tady je hezky vidět rovnání tzv. otevřeného skusu. 


Na pohledech z boku je také hezky vidět, jak se zuby rovnají na své místo.


Na klinice www.svetrovnatek.cz jsem si zároveň vyžádala počítačovou vizualizaci rovnání mých zubů, kde si můžu kontrolovat, jaké změny udělají jednotlivé fólie. V počítačovém modelu si můžete měnit pohledy a detailně kontrolovat každý zub před a během léčby. Je to hezká hravá pomůcka a zároveň zde vidíte, jak budou vaše zuby vypadat po dokončení léčby. 

Přikládám pár obrázků, jak vypadá vizualizace před a po 4 měsíční léčbě. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo byste chtěli vědět víc o nošení rovnátek Invisalign, neváhejte mi napsat! 


Sledujte další zprávy a novinky i na Facebooku