První výměna fólií

22.12.2017

Na první výměnu fólií jsem byla moc zvědavá. Přišlo mi, že těch 14 dní je neskutečně dlouhých. Zároveň jsem poslední dny cítila, že první sada fólií už je mi tak nějak volná a nesvírá zuby tak, jako na začátku

Dnes jsem teda přešla na druhou sadu a musím říct, že první nandání bylo jak dát zuby do svěráku.  Ale žádná bolest, žádný extra velký tlak. Vůbec se to nedá srovnat s prvním dnem, kdy mě zuby bolely opravdu hodně. Dnes jsem spíš měla radost z toho že druhá sada fólií šla nandat úplně bez problémů a je vidět, že už za těch 14 dní mé zuby udělaly nějaký posun a pohyb a začíná další fáze rovnání. Zároveň druhé fólie jdou teď hůře sundavat, jak jsou na zubech natěsno. Chce to tedy delší čas a zručnost při sundavání. 

Zároveň jsem neodolala a prohlédla jsem si šestou sadu fólií, kterou budu nandavat někdy na konci února. Tam už je ten rozdíl opravdu veliký. Např. spodní jedničky a dvojky už jsou na této fólii úplně v rovině, kdežto nyní je mám ještě dost křivé a dvojky nakloněné k jedničkám. I horní jedničky jsou hezky srovnané vedle sebe. 

Dneska mi to dodalo dobrou náladu, že se opravdu "něco" děje a pomalu se blížím rovnému úsměvu. 

Ale stále se mi s rovnátky špatně mluví... jsem zvědavá, kdy se to KONEČNĚ zlepší!
Sledujte novinky a zajímavosti ze světa rovnátek i na Facebooku