MANA, tekutá strava, pro rovnátka ideální!

15.02.2018

Revoluce ve Vašem jídelníčku! To je MANA. Konečně! 

  • Tekutá strava. 
  • 1 nápoj místo hlavního jídla. 
  • Nemusíte vařit.
  • Nemusíte chodit každý den nakupovat.
  • Nemusíte řešit složení jídelníčku, abyste dostali do těla všechny živiny.
  • Nemusíte přemýšlet, co zrovna dneska uvařit!
  • Nemusíte kousat!
  • Nemusíte vymýšlet, co si umixovat za stravu, když Vás zrovna bolí zuby a vy máte ukrutný hlad, ale bojíte se najíst, protože to bolí!
  • Nemusíte si pak hodinu čistit zuby a rovnátka, protože tahle tekutá strava Vám nikam nezaleze.
  • A také...neprodukujete skoro žádný odpad, tedy ve srovnání s běžným jídlem a jeho obaly!


Co že to tedy ta MANA doopravdy je?


MANA je jídlo. V podobě lahodného, nutričně vyváženého a cenově dostupného nápoje, který jednoduše připravíte do 1 minuty. Obsahuje vše, co vaše tělo potřebuje.

Pokud jste viděli starý seriál Návštěvníci (s Dádou Patrasovou), tak  tehdy se nám všem líbily Amarouny. Dokonalé jídlo, připravené za pár vteřin, které dodá tělu vše, co potřebuje.

MANA je na tom podobně. Je to zázrak vyrobený od kluků z České republiky. Všechny informace si můžete prostudovat na jejich webu. 


Rozhodla jsem se otestovat tuhle tekutou stravu.


Proč?

- protože se zajímám o zdravý životný styl a vyvážený jídelníček

- protože vím, že když se člověk nají kvalitní a hlavně vyvážené stravy, tak pak nemá hlad a nemá potřebu "mlsat" blbosti.

- protože ráda zkouším nové věci

- protože mě zaujal příběh zakladatele Many ... kluk, který začal v dílně u rodinného baráku a dnes řídí firmu, která má tisíce zákazníků. Baví mě příběhy lidí, kteří vymyslí něco revolučního a hlavně smysluplného.  

- protože nosím rovnátka a vím, že zuby někdy bolí a člověk hledá tekutou stravu, která zasytí! Jogurt prostě není řešení! 

- protože až nastoupím znovu do práce, tak vím, že někdy není čas se pořádně najíst a tohle by mohlo být řešení!

- protože jsem byla zvědavá, jak to chutná a jestli je opravdu možné, že vás 3dcl nápoje může zasytit jako pořádný steak s přílohou. Takže jde se do toho.


Jsem ve fázi testování, ochutnávání, poznávání. 

Nechystám se Manou nahradit celý svůj jídelníček.  To určitě ne, protože vím, že by mi chybělo kousání a teplé jídlo. Zatím mi vyhovuje občas nahradit Manou snídani a večeři. Testuji různé příchutě, tzn. do připraveného nápoje mixuji různé druhy ovoce.

Zatím můžu říct, že nápoj Mana, dle mé osobní zkušenosti, opravdu zasytí a plnohodnotně nahradí normální jídlo. Tzn. když vypiji nápoj v 7.30 k snídani, tak do oběda, do 12.h nemám hlad. A to mám opravdu aktivní dopoledne, protože se starám o 2 malé děti. 

Zatím nechci psát více podrobností, plnohodnotnou recenzi si nechám až tak za měsíc, až budu mít Manu více otestovanou.Sledujte další info o mém testování i na Facebooku